стаття блогу

Як зробити корпоративну футболку «гарячим пиріжком» вашої компанії?

З чого зазвичай починається і, власне, закінчується процес придбання корпоративного одягу HR відділом? Запитом у Google “купити футболки з принтом” або “пошити футболки з принтом”. Запит стандартний й частково вірний. Але лише частково. Чому? Давайте розберемося. Кожен роботодавець бажає, щоб співробітники працювали в нього роками, були віддані, росли професійно, були прив’язані до компанії. Для цього створюються хороші умови і як бонуси гарантуються різні «плюшки»: від хорошого страхування до особистого менеджера туристичного напрямку.


Все для того, що співробітник був задоволений. Але дуже рідко до списку такого соціального пакету вносять корпоративний одяг. Занадто недооцінений він за значимістю. Погляньмо на цю ситуацію з іншого боку. Що таке одяг для будь-якої людини? Це спосіб самовираження. Навіть Стів Джобс, стиль якого полягав лише в чорній водолазці та синіх джинсах, також став прикладом того, як людина самовиражається і яке посилання несе за допомогою одягу.

Уявіть, що ви можете замовити корпоративні футболки з принтом такої якості та з такою посадкою, що ваші співробітники їх розхоплюватимуть як «гарячі пиріжки». Уявіть, що ви можете вгадати їхній спосіб самовираження або навіть сформувати частину корпоративної культури компанії за допомогою одягу. Уявіть, що ви можете не тільки купити корпоративні світшоти з принтом, але й пошити власні світшоти – за своїми індивідуальними лекалами, зі своїм індивідуальним дизайном. Тобто ви зможете створити такий виріб, який співробітники носитимуть із задоволенням та гордістю.

Адже корпоративний одяг уже давно вийшов за межі звичайної футболки з принтом у вигляді логотипу. Ситуація, коли корпоративна футболка замовлялася найдешевшою за якістю і своєю суттю була одноразовою, давно в минулому. Сьогодні корпоративний одяг може бути стильним, якісним, добре пошитим, бути хорошим в експлуатації, не розтягуватися і не вицвітати, й при цьому бути стильним, адже компанія ABL подбає про те, щоб дизайн ваших виробів був на висоті.

Ми надаємо величезний спектр послуг з пошиття корпоративного одягу на замовлення та впевнені на всі сто, що разом зможемо створити одяг з wow ефектом, про який усі будуть запитувати. Адже задоволений співробітник – це найбільша цінність кожної компанії.

 

свобода
незалежність!
повернутися до блогу