Про нас

all about us
пару слів про нашу компанію
#wow_одяг

Корпоративний одяг – це свого роду мистецтво. Комусь потрібно одягнути сотні своїх працівників у футболку з логотипом компанії, а комусь створити таку футбольну форму для корпоративної команди, щоб вона справила незабутнє враження на полі.

Корпоративний одяг – це спосіб самовираження та, безумовно, спосіб турботи про своїх людей. І найідеальніший корпоративний одяг на наш погляд – той, який розхоплюватимуть як гарячі пиріжки. Завдяки дизайну, який люди носитимуть з гордістю, завдяки якості носіння.

Знаєте, з чого розпочався наш бізнес? З того, що ми зробили круті футболки для сітки спортклубів. Вони були настільки хороші, що тренери їх розібрали за один день, а клієнти почали просити поставити їх у продаж. І тоді ми зрозуміли, що найкращий корпоративний одяг – той, який працівник носитиме із задоволенням і пишатися нею.

Ми дбаємо про тканини та якість пошиття. У нас дійсно хороші лекала – посадка по тілу, якісний рядок, все для того, щоб ваші працівники могли сказати – «так, я хочу таку футболку/світшот/худь». І при цьому це найкраща реклама вашої компанії.

Ми також робимо особливий наголос на сервісі, адже будь-який бізнес визначають люди. Швидкість та якість обробки замовлення, вміння чути клієнта та виправдати його довіру, підібрати оптимальний під бюджет варіант, а, може, і створити щось круте з погляду дизайну – ось яка наша мета.

Ми завжди відкриті пропозиціями. По суті, можемо втілити будь-яку ідею: не єдиними футболками, як кажуть. При запасі часу та деякій творчій свободі ми зможемо красиво «одягти» ваш ресторан, збірну за єдиноборствами або підготувати для вас колекцію брендованих аксесуарів – рюкзаків, кепок, рукавичок, сумок.

Нам хочеться бути чимось більшим, ніж виробником стандартних виробів. Як сказав геніальний Річард Бренсон: «Не треба дбати про клієнтів. Подбайте про своїх працівників, і тоді вони подбають про клієнтів». І ми цілком і повністю поділяємо це бачення.

 

Поділяйте найкращі моменти життя своїх співробітників за допомогою wow корпоративного одягу від ABL