Про тканини

З якими тканинами ми працюємо?

Бавовна з еластаном (суприм, стрейч кулір) 95% бавовни / 5 % еластану – м’яка приємна навпомацки тканина, яка тягнеться, досить зносостійка, не розтягується, не вигоряє, не викликає алергічних реакцій, підходить для повсякденного носіння, тому що захищає та перегріву. Найчастіше використовується для футболок. Для цієї тканини підходять такі види друку: шовкотрафаретна, пряма цифрова, термотрансферна, вишивка.

Бавовна (вона ж кулір) – 100% натуральна щільна тканина, не тягнеться. Підходить для повсякденного носіння, пропускає вологу і повітря, але не має якостей бавовни з еластаном по зносостійкості. Ця тканина гіпоалергенна. Для цієї тканини підходять такі види друку: шовкотрафаретна, пряма цифрова, термотрансферна, вишивка.

Фламлі – 100% бавовна з меланджованою структурою, легкий матеріал, відмінна риса якого – виражена смужка. Підходить для повсякденного носіння. Від звичайної бавовни цю тканину відрізняє особливий спосіб переплетення ниток, завдяки якому тканина стає щільнішою і гладкою навпомацки. Для цієї тканини підходять такі види друку: шовкотрафаретна, пряма цифрова, термотрансферна, вишивка.

Нопелі – 100% бавовна, близька за складом фламлі, але з яскраво вираженим малюнком у вигляді крапки. Приємний навпомацки, легкий матеріал, підходить для повсякденного носіння. Для цієї тканини підходять такі види друку: шовкотрафаретна, пряма цифрова, термотрансферна, вишивка. І не підходить сублімаційний друк.

Віскоза – штучний матеріал, який отримується в результаті переробки целюлози з волокна дерева. Підходить для носіння щодня. Ця тканина не підходить для сублімаційного та прямого цифрового друку.

Лакоста/піке – натуральна бавовняна щільна тканина з яскраво вираженою пористою структурою. Особливість цієї тканини у незвичайному плетінні ниток. Найчастіше використовується для пошиття поло за що і отримала свою назву лакосту. Ідеальний спосіб нанесення на цю тканину – комп’ютерна вишивка.

Футер тринитка (з начосом і без) – щільна тепла, але при цьому ніжна та екологічно чиста натуральна тканина. З лицьового боку вона матиме гладку поверхню, з внутрішньої може мати густе начісування, що робить виріб неймовірно теплим. Основа цієї тканини – натуральна бавовна, хоча вона може мати і синтетичні волокна у складі у незначній кількості. Підходить для світшотів, худорлявих, бомберів, мантій. Для цієї тканини підходять такі види друку: шовкотрафаретна, пряма цифрова, термотрансферна, вишивка.

Футер двонитка (іде без начісу) – це щільний натуральний трикотаж. Лицьова сторона тканини гладка, внутрішня – з однорідним ворсом або петлею. Дана тканина підходить для худорлявості, кельм, світшотів, бомберів. Для цієї тканини підходять такі види друку: шовкотрафаретна, пряма цифрова, термотрансферна, вишивка.

Футер полегшений – виконаний з тонших ниток.

Шліфований футер – більш дорогий матеріал, дорожчий за звичайний футер, піддається додаткової термообробці, завдяки якій матеріал стає більш м’яким і приємним навпомацки. Для цієї тканини підходять такі види друку: шовкотрафаретна, пряма цифрова, термотрансферна, вишивка.

Еластан – синтетична тканина, яка використовується для виробництва спортивних речей. Тканина має неймовірну еластичність, легкість, чудово підходить для тренувального процесу, але не рекомендується для постійного носіння. Найбільш ефектно на цій тканині виглядає цифровий друк, завдяки якому можна передати яскраві та складні малюнки.

Фліс – синтетична тепла тканина, в основі якої лежить поліестер. Виведення даної тканини обумовлено бажанням отримати теплу як натуральну шерсть, при цьому легку, повітронепроникну тканину, що зберігає тепло. Тканина не вибаглива в носінні, зносостійка, гіпоалергенна, швидко сохне. Фліс ідеально підходить для спецформ, уніформ, зимових речей.

Кашкорсе – це тканина з бавовни, схожа на зовнішній вигляд на вертикальну англійську гумку, завдяки чому тканина дуже добре тягнеться. Ця тканина міцна, довго носиться і не линяє. Використовується як гумки для манжетів на худі, світшотів, виконаних з тринитки.

Рибана -трикотажне полотно особливого плетіння, у народі – “гумка”. Підходить для манжетів на світшоти, худі, виконаних із двонитки. Ця тканина на 100% складається з бавовни, тому її належать до натуральних.

Що ми рекомендуємо для футболок:

 • Бавовна з еластаном
 • Бавовна 100%
 • Фламлі
 • Нопіла
 • Віскозу
 • Лакосту
 • Еластан
 • Полієстр (для спортивних речей)

Що ми рекомендуємо для світшотів, худі, спортивних штанів:

 • Футер тринитка з начосом і без
 • Футер шліфований
 • Футер полегшений
 • Футер із еластаном
 • Футер двонитка

Що ми рекомендуємо для поло:

 • Лакоста
 • Стрейч кулір
запитуйте!
ми можемо все
почитати про друк