Про друк

Які види нанесення зображень на тканину ми використовуємо

Прямий цифровий друк. Суть прямого цифрового друку полягає в тому, що фарба наноситься за допомогою струминного принтера спеціальними фарбами, які добре утримуються на тканині. Даний вид друку ідеально підходить для білої та світлих тканин. Застосовується лише для натуральних тканин. Цифровий друк ідеально передає складні барвисті малюнки, у тому числі з градієнтом, та не рекомендується для логотипів з однотонними літерами. На темних тканинах цифровий друк коштує значно дорожче через використання білої підкладки. У нашій добірці “Приклади робіт” ви можете побачити якість та яскравість малюнка під час цифрового друку на футболках.

Шовкографія підходить для будь-яких тканин. Суть процесу полягає в тому, що за допомогою трафаретів, виконаних із сітки, висвічується малюнок і за допомогою валика та різних фарб продавлюється через сітку у тканину. Підходить для великої кількості виробів. Якщо наносити фарби на темні кольори (чорний, сірий, коричневий), то необхідно користуватися витравними фарбами, які на 20% дорожчі за звичайні. На всі кольори, окрім білого, можна наносити звичайними фарбами.

Термоперенесення здійснюється переносом плівки зі спеціального паперу на тканину при нагріванні в термопресі. Наноситься плівками двох видів – флок та флекс. Відмінність у плівках прості: флок – більш шорстка і бархатиста поверхня, флекс – гладка поверхня малюнка, що наноситься. Процес термоперенесення трудомісткий, оскільки після перенесення зайві деталі вручну видаляються за допомогою ножа на кожному виробі. Даний вид брендування підходить для однотонних контурних зображень без градієнта. Не можна переносити логотипи або лінії менше 0.7 мм, тому що вони швидко відпадуть. Підходить для будь-якого виду тканини, крім синтетики.

Комп’ютерна вишивка – найякісніший, довговічніший і найдорожчий спосіб нанесення логітипу або малюнка на тканину. Нанесення здійснюється за допомогою роботизованої машинки, де дизайнер виставляє певний малюнок. Підходить для щільних тканин, починаючи з футболки поло, а також різних футерів. Чим більше кольорів у малюнку, тим дорожче ціна виробу. У нашій добірці “Приклади робіт” ви можете побачити якість та комп’ютерну вишивку на поло.

Сублімація підходить тільки для синтетичних тканин. Суть процесу полягає в друку сублімаційним чорнилом на струменевому принтері. При високій температурі фарба переходить у газоподібний стан і максимально глибоко проникає в тканину, через що такий спосіб друку можна вважати зносостійким. За умови якісних фарб та правильного нанесення, малюнок не вигорить і не потьмяніє через час.

запитуйте!
ми можемо все
почитати про тканини