стаття блогу

Як пережити зиму з комфортом?

Відповідь дуже проста – замовити утеплені худі або світшоти в компанії ABL. Худі для співробітників з начосом – це неймовірно теплі вироби, через які ваші колеги згадуватимуть компанію теплим словом неодноразово.

Наші корпоративні худі:

  • Дуже теплі
  • Пошиті з якісної імпортної тканини
  • Чудово сідають
  • Можливо виконати з будь-яким принтом

Давайте по черзі – про тканину. Худі на замовлення шиються з футера трьохнитки (з начосом і без), світшоти з футера двох і трьохнитки. Найтепліший варіант – це футер трьохнитка з начосом (на фото). Така тканина складається на 70% з бавовни та на 30% з поліестеру. Даний склад забезпечує абсолютний тактильний комфорт, адже ви носите натуральну за основним складом тканину. При цьому завдяки поліестеру виріб добре сідає по тілу, тримає форму та показує високі експлуатаційні якості.

Футер з начосом (або інакше з флісом) – це «найтепліша» пропозиція сьогодні на ринку. При цьому при пошитті толстовок ви можете обрати модель з великим зручним капюшоном, кишенями, з блискавкою, тобто врахувати всі нюанси, щоб це був не тільки теплий, але й дійсно комфортний виріб. Крім того, ви пам’ятаєте, що корпоративний одяг може виділятися й дизайном. Тому толстовки для фірми можуть бути з печаткою логотипу, малюнку чи індивідуальним дизайном.

Наша компанія виконала вже не одне замовлення з пошиття худі та світшотів. І всі наші клієнти без винятку залишилися задоволені, оскільки ми ручаємося за якість. Готові відшити зразки перед великим замовленням для вашого спокою, щоб ви переконалися, що худі від виробника ABL – це найкраще рішення аби пережити зиму з комфортом.

Почувайся тепло
та з комфортом!
повернутися до блогу