стаття блогу

Секрет ідеального корпоративного одягу

Для того, щоб створити шедевр, нам дуже потрібна ваша участь. Адже найкращий корпоративний одяг створюється у тому випадку, коли в процесі беруть участь працівники. Найкращий одяг – той, який носять із задоволенням. Звичайно, ви як роботодавець можете вважати, що найкращі принти на футболки – це великий логотип компанії посередині. А насправді нанести логотип на футболки можна дуже акуратно, органічно вписавши його в цікавий дизайн. Просто потрібно змістити акцент із самої компанії на крутість виробу. Тоді ваш одяг буде живою рекламою.

Секрет ідеального корпоративного одягу в тому, щоб створити виріб, який сам власник носив би із задоволенням. Ні для кого не секрет, що власники компаній – люди найчастіше розпещені гарною якістю речей. Вони звикли до відмінних лекал, приємних тканин та брендового одягу. Але ми запевняємо, що корпоративний одяг може змагатися з одягом від відомих марок. Секрет лише в тому, щоб оптимально поєднувати основні критерії: якість тканини, якість лекала, якість принта та крутий дизайн. Так мало й так багато водночас.

У симбіозі зазначених критеріїв та правильно підібраному типі друку на тканинах під різні завдання й полягає вдалий виріб. І наша компанія відповідає за це по всіх параметрах.

Наприклад, якщо ви хочете супер довговічний одяг, щоб ваш логотип тримався до останніх хвилин життя виробу, то оптимальне рішення – вишити логотип на футболці або світшоті, або худі. Якщо ви хочете зробити акцент на яскравій картинці з wow ефектом, то цифровий друк на футболці буде оптимальним. А, можливо, ідеальний виріб саме для вас – це футболка зі своїм принтом? Або ви все життя хотіли для своїх співробітників замовити світшот із власним принтом, з якимсь значним малюнком. Всі ці ідеї легко реалізуються в корпоративному одязі.

Ми навіть скажемо більше – цікаві ідеї ви можете підглянути у магазинах та втілити з нами. Вам можуть сподобатися окремі елементи або готові вироби, але не виявиться потрібної кількості та розмірів. Та ще й захочеться надрукувати щось на них. Тоді ми зможемо допомогти. Загалом, основа гарного корпоративного одягу – якість. Основа відмінного одягу – участь співробітників компанії. Основа wow одягу – свобода творчості команди, помножена на якість та досвід. Запрошуємо до створення wow корпоративного одягу!

мрійте!
втілюйте мрії
повернутися до блогу