стаття блогу

Бути у формі: як дрес-код впливає на співробітників

Вам здається, що корпоративний одяг не має значення? Не тільки має, а ще й як впливає на співробітників. Давайте поміркуємо. Уявіть, що ваша команда досягла якогось значного результату чи поставленої мети. Уявіть, що як подарунок ви влаштували своїй команді вечірку. І вона була феєричною! Знаєте, ті тусовки, після яких приємна втома наступного дня, коли є що згадати, але нема чого дітям розповісти.

А тепер уявіть, що ви зможете назавжди закарбувати цей момент у пам’яті своїх співробітників, замовивши футболки з незвичайними принтами. І щоразу, приходячи в такій футболці на роботу, співробітник викликатиме у колег приємні посмішки-спогади. Або навпаки, якщо ви тільки готуєтеся до заходу та хочете задати тон або втілити певний дрес-код. Тоді вам знадобляться оригінальні принти на футболки або, наприклад, на замовлення з вашим власним дизайном. З перших хвилин такого заходу вам забезпечено ідеальний тімбілдинг за допомогою корпоративного одягу.

Компанія ABL зможе допомогти у будь-якому випадку, адже існують цілі колекції популярних принтів на футболках. А якщо ви хочете бути неповторними, тоді наші дизайнери прийдуть на допомогу. Крім того, корпоративний одяг на замовлення може бути формою піклування про своїх співробітників. Немає нічого кращого, ніж отримати напередодні зими як подарунок стильне та тепле худі з начосом. Або, наприклад, футболку із принтом день народження. Ідей насправді мільйон. І в кожній ідеї є турбота про своїх людей – незалежно від приводу. А це, погодьтеся, найцінніше.

Співробітники завжди цінують турботу компанії. І ми самі бачили неодноразово щасливі очі працівників, які отримували як подарунок, наприклад, футболки з принтом марвел, яким просто одержимі, або світшот зі своїм власним малюнком. А ще нам було б дуже цікаво реалізувати ідею з малюнками дітей на одязі. Адже всі ми знаємо, скільки розчулення та прихильності викликають дитячі коляки своєї дитини. І найбрутальніші тата із задоволенням носили б корпоративні світшоти з принтом дитячих малюнків.

Загалом, емоції – безцінні. Тому що, зрештою, це єдине, що залишається в нашій пам’яті через роки.

мрійте!
Йдiть до мети
повернутися до блогу