стаття блогу

Все про шапки та шарфи на замовлення

#wowаксесуари

У розпал осінньо-зимового сезону саме час розповісти про замовлення шапок та шарфів. Із чого робимо? Які можливі дизайни? Які тиражі та інше? Все те, про що ви хотіли, але соромилися запитати. Шапки на замовлення вив’язуються з пряжі, яка за складом може бути наступною: повністю акриловою, акриловою з додаванням вовни, переважно вовняної (60%) з додаванням акрилу, а також шапки можуть бути флісові. До останнього варіанту ми завжди пропонуємо баф з флісу (як на фото).

При цьому за дизайном ви можете обрати з багатьох варіантів: ми можемо вив’язати ваш логотип з переднього краю, можемо вив’язати логотип по всьому виробу. Корпоративна шапка на замовлення можлива також у різних формах: з бубоном, з двома бубонами, без бубонів, форми «півник», що повністю облягає голову. Комбінація форми та дизайну дозволяє втілити практично будь-які ідеї. Як забрендувати шапку? Тут ми, крім безпосередньо вив’язування, запропонуємо кілька варіантів: можемо пришити шеврон, можна пришити габардинову або атласну бирку з вашим логотипом.

Розміри шапок бувають трьох варіантів:

 • Дитячі 6-10 років
 • Підліткові 11-15 років
 • Дорослі 56-58 розміру

   

Тепер давайте розберемося із шарфами. Шарфи на замовлення виробляються як з акрилової або вовняної пряжі, так і можуть бути виготовлені з м’якого та приємного на дотик флісу. Шарф є подвійним виробом, тобто вив’язується кожна сторона і потім зшивається, що забезпечує виробу щільність і гарний зовнішній вигляд. Розміри шарфів, якщо говорити про стандарти, варіюються по довжині 1.2-1.5 метра, по ширині 16.5 або 20 см, але на замовлення можливе виготовлення шарфа потрібного вам розміру індивідуально. Також до шарфа може бути додана бахрома.

Як забрендувати шарф? Так само, як у випадку з шапками, ми вив’яжемо ваш логотип з центру виробу або по всій довжині, зможемо пришити шеврон або бирку з вашим логотипом. 


Комплект шапка + шарф або шапка + баф – це безпрограшний варіант, якщо ви обираєте подарунки для своїх співробітників. Десятки кольорів пряжі, можливість вибору складу, типу виробу, а також дизайну дають можливість створити справді стильні та цікаві комплекти корпоративних аксесуарів, які ваші співробітники носитимуть із задоволенням. Мінімальне замовлення шапок або шарфів – 200 виробів.


      
стильно
актуально
повернутися до блогу