стаття блогу

ШКАРПЕТКИ ТА КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА

#wowаксесуари

Здавалося б, що спільного у цих двох понять? Все дуже просто. Виготовлення шкарпеток на замовлення – це ідеальне рішення для створення дійсно брендованого виробу. Погодьтеся, не всім може подобатися корпоративний одяг, не всі можуть розділяти захоплення від корпоративного худі чи футболки, але шкарпетки точно носять усі. Що ми пропонуємо? Шкарпетки оптом із натуральних бавовняних тканин або синтетичних складів. Зупинимося докладніше.

До шкарпеток з натуральних тканин ми відносимо вироби з бавовни, льону, бамбука. Такі шкарпетки ідеально підходять для щоденного носіння, тому що мають прекрасні повітропроникні якості, а також є гіпоалергенними. Варто зазначити, що за фактом такі шкарпетки будуть на 70-80% складатися з бавовни та 20-30% будуть все ж таки домішки (наприклад, дореластан). Але це не повинно бентежити, тому що ви і в звичайному житті купуєте шкарпетки з таким самим складом: виріб зі 100% бавовни не триматиме форму, розтягнеться після пари прань або значно сяде й буде недовговічним у носінні.

Виготовлення шкарпеток на замовлення можливе також із синтетичних тканин (наприклад, поліпропілену). Такі вироби ідеально підходять для занять спортом, оскільки є повітропроникними та вологовідвідними. І, звичайно, ніхто не  вiдмiняє того факту, що шкарпетки – це безпрограшний варіант для того, щоб «увічнити» свою компанію. Виробництво шкарпеток із власним дизайном – це вищий пілотаж. Дизайн може бути як із нанесенням лише логотипу, так і будь-яких малюнків. Технологія машинної вишивки, за якою виробляються шкарпетки, дозволяє втілити неординарні та цікаві рішення.

Компанія ABL пропонує:

  • Пошиття шкарпеток на замовлення (чоловічі, жіночі, дитячі)
  • Пошиття гетр
  • Пошиття слідків

Для кого буде актуальною така пропозиція?

  • Для будь-яких компаній (як подарунок своїм співробітникам)
  • Для спортивних закладів (як власний мерч)
  • Для організаторів спортивних змагань 
  • Для оптових замовників для продажу в роздріб

Мінімальне замовлення шкарпеток оптом – від 100 пар. Відповімо на будь-які питання та зробимо прорахунок за телефоном +38 099 188 20 39

 

Будь оригінальним!
фантазуй
повернутися до блогу