стаття блогу

#КРУТА_КЕПКА: міф чи реальність?

#wowаксесуари

Кепка – сучасний головний виріб, без якого сьогодні не обійтися у спорті, на відпочинку та навіть у щоденному побуті. Головний виріб, який бере свій початок у дев’ятнадцятому столітті та витоками йде до ківерів у французьких військових. Останні були вдячні за введення «кепі», яке відрізнялося легкістю та комфортом у носінні. Кепку, яку ми всі звикли бачити сьогодні, змінили американці, запозичивши у французів ідею. Таким чином кепки вже в ХХ столітті увійшли в моду і набули поширення по всьому світові завдяки зручності, низькій ціні та стилю.

 

Сьогодні ви можете не просто купити кепки на замовлення з написом, а зробити їх справді стильним аксесуаром. Причому кількість людей, які носять кепки, настільки велика, що про вашу компанію дізнаються далеко за її межами. Навіть ті, хто не носить кепку щодня, так чи інакше   їде   на природу, сплави, в гори, на море, зрештою, де без кепки не обійтися. Тому ваші співробітники точно будуть вдячні за хорошу якісну кепку.

В чому перевага кепок на замовлення від компанії ABL?

По-перше, вироби шиються з дихаючих матеріалів: саржі або двонитки. Ці тканини натуральні, гіпоалергенні, в них зручно перебувати цілий день.

По-друге, ми виготовляємо два найпопулярніші типи кепок: 1. Снепбек, вона ж реперка, з рівним козирком. Може бути у двох варіаціях: п’ятиклінка або шестиклінка (лобовий елемент цільний або поділяється навпіл). 2. Бейсболка з вигнутим козирком. Також може бути виготовлена ​​у двох варіаціях.

По-третє, ви можете самі обрати фурнітуру, виходячи з вашого бюджету. Застібки ззаду можуть бути як пластикові, так і металеві різних кольорів та видів.

По-четверте, ми підбираємо та радимо різні види брендування виходячи з ваших завдань та можливостей. Реалізувати ваші ідеї в кепках на замовлення з написом можна як за допомогою шовкотрафаретного друку, так і за допомогою вишивки. У поодиноких випадках за допомогою сублімації (якщо лоб кепки робиться окремою вставкою із синтетичної тканини). Всі ці нюанси обговорюються при замовленні, й ми обов’язково покажемо вам зразки, щоб ви бачили та розуміли різницю.

По-п’яте, для своїх кепок ми використовуємо козирок із якісного пластику, який легко згинається і не ламається при цьому. Це може здатися неочевидним фактом, але якщо у вас в руках буде одна дешева і умовно одна якісна кепка, то завдяки козирку ви відразу   відчуєте  різницю – чи він міцний або зовсім тонкий, але при цьому добре йде на вигін або відчуття, що зламається через місяць носіння.

По-шосте, якість пошиття. Іменні кепки на замовлення від ABL – це акуратно пошиті, без ниток, що стирчать, з рівними швами і клинами, що рівно сходяться, вироби. Отримавши таку кепку в руки, у вас буде виникати відчуття, що виріб добре зроблений.

Резюмуємо, на що слід звернути увагу при замовленні іменних кепок?

  • Тканина
  • Акуратність пошиття
  • Посадка – кепка має добре сідати, не стирчати вгорі, в ній має бути комфортно
  • Акуратність брендування (друку або вишивки)
  • Якість козирка

Мінімальне замовлення кепок – 50 штук. Консультуємо до переможного, відповідаємо на всі питання, робимо швидкі візуалізації та прорахунки. Все для того, щоб ви повернулися до нас!

яскраво
завджи якісно
повернутися до блогу