стаття блогу

Брендовані пледи як ідеальне рішення для затишної зими

#wowаксесуари

Асортимент корпоративної продукції, яку пропонує компанія ABL, дуже широкий. По суті, ми відшиваємо все, що можна пошити, не тільки одяг, а й пледи, наприклад.

Плед може стати справді потрібним та універсальним подарунком для ваших співробітників. По-перше, не потрібно морочитися над розмірами, як в одязі, думати про те, а чи сподобається дизайн худi чи футболки, а чи їх носитимуть. Пледи «носять» усі.

Ми пропонуємо до пошиття брендовані пледи з турецької тканини найвищої якості під назвою велсофт. Це м’яка на дотик тканина, приємна до тіла, тепла і дуже «затишна». З однієї сторони вироба   велсофт має структуру полірованої мохри або простими словами структуру короткого ворсу, з іншої сторони йде звичайна мохра з подовженого ворсу. Обидві сторони дуже приємні до тіла, якою укриватися, значення не має.

Пледи на замовлення виготовляються шириною 1.7 метра,  згідно   ширини рулону, довжина пледів не обмежена.

Для брендування пледів ми пропонуємо дві технології: вишивка чи нашивка шеврону. Найчастіше використовується вишивка (як на фото) як найбільш довговічний та досить гарний спосіб брендування. У колір вишивки можуть бути підібрані нитки, якими вироби   підшиваються   за периметром.

Ми також готові виконати таке замовлення, як пошиття пледів для новонароджених з гіпоалергенного бавовняного велюру. Приклад такої роботи можна побачити на фото у шапці сторінки для компанії MSD. Дані пледи неймовірно приємні навпомацки, тканина дуже-дуже м’яка, сертифікована для використання від народження.

Плед асоціюється із затишком, домiвкою та теплом. Немає   жодної родини, де б не використовували плед, також цей виріб завжди актуальний у горах, на природі, на вилазці, на дачі. Якісний гарний плед на замовлення стане чудовим подарунком для ваших співробітників.

тепло та затишок
якість та краса
повернутися до блогу