стаття блогу

Пошиття футболок

#wowодяг

Компанія ABL надає повний спектр послуг із пошиття футболок. Що ми розуміємо під повним спектром?

 

Вибір лекала. Ви можете скористатись нашими лекалами, які пройшли перевірку часом. Наші футболки, як наприклад на фото, сідають по тілу, це приталені силуети, вони не вільного крою. Також у нас в наявностi є лекала футболок оверсайз. Якщо вам хочеться створити свою авторську футболку або взяти за основу інші моделі, під це потрібна розробка лекала з нуля. Цю послугу ми також надаємо без проблем за додаткову плату. У нашого конструктора понад 20 років стажу, що дає нам стовідсоткову впевненість у тому, що ваше лекало вийде високої якості та правильної посадки.

 

Вибір тканини. Ми працюємо з імпортними тканинами преміум якості. Це означає, що футболка з наших тканин буде носитися довго, добре показувати себе в експлуатації. Зрозуміло, що рано чи пізно зношується будь-яка річ, але є величезна різниця (за відгуками наших клієнтів), коли футболка стає непридатною після кількох прань (що говорить про якість та дешевизну тканини) або футболка спокійно носиться близько року і більше та виглядає гідно. При виборі тканини також є важливим й комфортність самовідчуття в ній. Найчастіше ми радимо стрейч кулір (в його складі 95% бавовни та 5% еластана), що м’який навпомацки й викликає дуже приємні відчуття при носінні. Так, ця тканина не дешева, не варто очікувати, що футболка з такої тканини буде дешево коштувати, але якщо ви хочете дійсно якісний виріб, необхідно обирати оптимальну у співвідношенні ціна/якість тканину. Ми також можемо розглянути підбір більш дешевих тканин та пошиття футболок з них, але в такому разі не можемо гарантувати довге носіння та збереження гарного зовнішнього вигляду.

 

Вибір брендування. Через наші руки пройшли сотні різних футболок, а це означає, що ми зможемо забезпечити якісне виконання (на цьому акцентуємо увагу) будь-якого брендування: вишивка, цифровий друк, шовкотрафарет, термоперенесення та багато іншого. Ви просто озвучуєте, щоб вам хотілося чи показуєте аналог, ми підбираємо тип друку. Тут варто відзначити, що у кожному виді брендування є свої нюанси: мінімально можливий тираж, можливість виконання того чи іншого малюнка, максимально велика область друку тощо. Все це ми обов’язково розповідаємо вам, щоб ваш вибір був оптимальним. Акцент на якості ми робимо тому, що ви і самі у звичайному житті могли стикатися з неякісним брендуванням, коли з вишивки стирчать нитки і зроблена вона неакуратно, не дотриманий задуманий малюнок, коли малюнок на футболці потріскався після кількох прань або зображення вийшло не яскравим, хоча таким замислювався. Все це про якість різних видів друку. Ми також можемо виготовити зразок вашого виробу, якщо це потрібно, щоб ви були впевнені у подальшому тиражі.

 

Всі ці фактори – лекало, тканина, тираж, вид брендування – впливають на ціну виробу. Але ви можете бути впевненими, що пошиття футболок на замовлення в компанії ABL буде виконано на найвищому рівні, тому що, крім усього іншого, у нас високий рівень сервісу: грамотні менеджери, що розбираються, консультують й відповідають на всі питання, знаходяться завжди на зв’язку, роблять швидкі прорахунки та максимально уважно ставляться до замовлень. Саме тому більшість наших замовників повертаються до нас із новими ідеями.

краса
якість стиль
повернутися до блогу