стаття блогу

#ЗИМАБЛИЗЬКО, а худі ще ближче!

#wowодяг

Худі — один із топових виробів із продажу в осінньо-зимовий період. Причини цього більш ніж вагомі: виріб можна зробити як осіннім полегшеним, так і з начосом дуже теплим. Які є варіанти худі (вони ж толстовки) на замовлення?

  1. З начосом і без
  2. З блискавкою і без
  3. Класичного фасону та оверсайз

Тепер давайте розберемося докладніше. Почнемо із тканини. Толстовки на замовлення шиються із футера, або в народі трьохнитка. Це натуральна тканина, в якій дуже комфортно перебувати цілий день, дихаюча, гіпоалергенна. Основа цієї тканини – бавовна. Ви можете обрати, який варіант краще: футер з начосом або без. На теплу пору року чудово підійде варіант без начосу, якщо ж хочеться теплий виріб, ми рекомендуємо з ним. Сильна перевага худі у тому, що це, мабуть, найтепліший й найкомфортніший виріб для носіння. За рахунок капюшону, змійки, кишень виріб стає дуже ергономічним. Під толстовку з друком на замовлення можна одягнути футболку, руки сховати в кишені, а від вітру та негоди сховатися завдяки капюшону.

І, звичайно, ми не можемо оминути дизайн. Ви можете замовити толстовки з логотипом на замовлення будь-якої варіації. Можна надрукувати великий малюнок формату А4 або А3 на весь виріб, що виглядатиме дуже ефектно. Краси виробу також додає грамотно та стильно підібрана фурнітура – ​​вид блискавки, вид шнурків та інше. Худі може і має бути стильним! Тим більше, що можливостей для цього більш ніж достатньо: тут і десятки кольорів на палітрі тканин, й різні за дизайном та кольором шнурки, можливість зробити іменні худі на замовлення як класичного крою, так і модного оверсайзного.

Загалом ми допоможемо втілити будь-які ваші побажання. Включно з індивідуальною розробкою лекала, якщо потрібно.

Краще худі взимку не знайти, і ми пропонуємо вам переконатися в цьому на власному досвіді.

чарiвно
затишно й тепло
повернутися до блогу